יום שני, 9 באפריל 2012

The MIR Method - in Hebrew

שלום לכולם!

הנה תרגום-סיכום לוידאו שמסביר על שיטת מי"ר - The MIR Method - לעבודה עצמית שפותחה ע"י גב' מירייל מיטיס (Mireille Mettes).
MIR הם ראשי תיבות של Mental and Intuitive Reset כלומר איפוס נפשי-אינטואיטיבי. בשיטה זו מפעילים את החלק העליון של התת מודע על ידי הוראות. גם אם איננו מבינים את המשמעות מירייל סומכת על התת מודע שהוא מבין את המשמעות ופועל ומוליך אותנו בהתאם.
מכאן ניגש לתרגום של ההוראות של גברת מיטיס מתוך הוידאו. אני לא מתחייב לדיוק מירבי. עדיף לצפות בוידאו המקורי ולקרוא את הספר האלקטרוני שהיא מציעה שם.

שיטת מי"ר - The MIR Method - Mental and Intuitive Reset 

המטרה היא להפעיל את התת מודע שלך. התת מודע מסוגל להקשיב לך רק אם תגרום לו להרגיש בטוח. הדרך הפשוטה ביותר להשיג תחושת ביטחון היא על ידי מגע רך ומלטף. לכן בשיטה זו אנו מלטפים ברכות את גב כף היד ובמקביל נותנים הוראות לתת מודע שלנו. לממציאת השיטה לקח חצי שנה לגלות את ההוראות המתאימות ביותר על פי ניסוי ותעייה ועל רקע קודם שהיה לה בשיטות אחרות. 

תשעת הצעדים (הוראות) שצריך לדעת בשיטת MIR 

לפני שמתחילים: אם אתם חולים או חלשים גופנית או נפשית או אם יש לכם תגובות קשות לתהליך כמו עצבות או כעס זה מראה על חולשה נפשית, לכן אתם צריכים לעבור חיזוק במשך כשבועיים.  אם זה המקרה הצעו רק את צעדים 5 ו- 7 ("מלא את כל החסרונות הגופניים שלי", "מלא את הצרכים הנפשיים הבסיסיים שלי") והם ימלאו לכן את המצברים בטרם תמשיכו לתרגיל המלא במשך ארבעה שבועות. 

התחילו ללטף ברכות את כף היד שלכם. כשתתחילו להרגיש קצת יותר נינוחים התחילו לומר את המשפטים הבאים עם כל ליטוף של כף היד.
יש לחזור על כל משפט שלוש פעמים תוך כדי ליטוף ולעבור למשפט הבא. (הערת המשכתב - אני משלב הסברים תוך כדי המשפטים, המשפטים שיש לומר מצויינים ב-"גרשיים" בתחילת וסיום המשפט. בסוף המאמר יופיעו תשעת המשפטים ללא הסברים לצורך נוחות התהליך.) 
בשלב ראשון מורים לתת מודע לנקות את הגוף מחומציות יתרה או רעלים.
      1. "הבא לחומציות המיטבית"
      2. "נטרל את כל הרעלים"
בשלב הבא אנו רוצים להפוך לאדם עצמאי לצד ההורים שלנו, ללא תלות ריגשית בהם, זה נדרש גם אם הם אינם בין החיים. פעמים רבות שומעים על שיפור הקשר עם ההורים בעקבות התרגול.
      3. "הינתק מתלות רגשית באבא"
          "הינתק מתלות רגשית באמא"
ניקוי המערכת האנרגטית מחסימות. כשאתה משחרר את החסימות זה משחרר רגשות קשים שתפוסים בגלל החסימות הללו.
       4. "נקה מרידיאנים"
לגרום לגוף לנצל טוב יותר את המשאבים שלו ואף יכוון אתכם לאכול דברים אחרים שמכילים חומרים שחסרים בגופכם - מים, ירקות, פירות או אפילו שוקולד - כיוון שבכל אלו יש חומרים שייתכן וחסרים לכם. 
      5. "מלא את כל החסרונות הגופניים"
חוסר איזון במערכת ההורמונלית יכול להביא להרבה מאוד מחלות. פירוט נוסף ניתן לקרוא בספר האלקטרוני שגב' מיירי מציעה באתר שלה. 
      6. "אזן את המערכת ההורמונלית"
מילוי הצרכים הנפשיים הבסיסיים שלך. אם בילדות שלך חווית מחסור באהבה, בכבוד או באמון. אם ההורים לא הבינו אתכם או שלא תמכו בכם כשנצטרכתם - דברים אלו משפיעים על כל דרך החיים שלכם. זהו הבסיס, היסוד לחיים בריאים, ליחס נכון לחיים. זהו אחד מהצעדים הבטוחים לאלו שמרגישים חולשה בתהליך.
      7.מלא את הצרכים הנפשיים הבסיסיים שלי
שלב רוחני יותר - איזון הצ'אקרות וההילה שלכם - דבר שעוזר לשמור את האנרגיה שלך איתך ולשמור אותך נקי מהשפעות אנרגטיות מההילה של אחרים. שלב שמחזק ומשלים את ההילה שלך, שלב מעצים. דבר שעוזר לך למצוא את דרכך הרוחנית.
      8. "הבא להילה ולצ'אקרות המיטביות"
שלב זה גורם לך להפנות את כל האנרגיה שבנית וצברת בכל השלבים הללו למצוא את ייעודך בחיים, אם עוד לא מצאת. כך תתחיל לזהות סימנים מהסביבה שלך לייעוד שלך.
      9. "הבהר ייעוד"

עשו זאת פעמיים ביום במשך ארבע שבועות ואח"כ הניחו לשיטה, אפשר להפסיק עם התהליך והתת מודע ימשיך בעצמו את התהליך. (תזכורת: אם יש צורך תתחילו בשבועיים של צעדים 5 ו-7 ואז תעברו לארבע השבועות הנ"ל.) אם אתם מרגישים צורך לחזור על התהליך מידי פעם - חזרו עליו.  
ראו איך התהליך משפיע עליכם. 
לעיתים ישנם השלכות פיזיות - לפעמים יש צורך להתפנות יותר פעמים בימים הראשונים, לעיתים בימים הראשונים היציאות יהיו רבות ושונות מהרגיל  - זה נהדר, זה מראה שהגוף מגיב לשיטה, הוא מתנקה.
יש כאלה שנהיים ערניים יותר, יש כאלה שנשארים אדישים כלפי חוץ. למי שנהיה עירני ואנרגטי יותר עד כדי שקשה לו להירדם בלילה אפשר לרכז את שני התהליכים בבוקר או בבוקר ובצהריים. לפעמים תרגישו עייפים מאוד אחרי תהליך אחד ותרצו לישון - זה בסדר גמור.  
לעיתים יש השלכה נפשית - יש כלו שפורצים בבכי לאחר התהליך - זה טוב. זה מראה שיש עצב שצריך להשתחרר. לעיתים יש כאבי ראש, או גירודים, או בעיה ישנה שתחזור - אל דאגה היא תעלם במהרה. זה חלק מתהליך הריפוי - תשמחו זה מראה שהגוף מגיב לשיטה. 

אם תרצו לקרוא על עוד תוצאות  אתם מוזמנים לאתר לקרוא. תוצאות חיוביות ששמענו: אנשים עם הפרעות שינה שישנים טוב יותר, אקזמות ופסוריאזיס שמשתפרים ומתנקים, הרטבות לילה, אנשים נפטרים מחוסר בטחון, כעס, פחדים ועוד. 

ישנו גם דיסק שמכיל הסברים - טוב מאוד לאנשים עיוורים. ויש גם ספר עם הסברים על תהליך הפיתוח של השיטה ואיורים שמסבירים. 

עד כאן תרגום-סיכום הוידאו. 

לצורך נוחות התהליך הנה תשעת ההוראות. כאמור יש לומר כל משפט שלוש פעמים תוך כדי ליטוף גב כף היד.
אני באופן אישי, לפני כל תהליך של ריפוי שאני מתנסה בו אני זוכר לתת את המושכות לקב"ה וזוכר שכל התהליכים והשיטות הן רק אמצעים שה' נתן לנו כדי להופיע את הריפוי בעולם שמקורו ממנו. שבסופו של דבר ה' הוא "המרכיב הסודי" מאחורי כל תרופה או תהליך שמרפא אותי. את המושכות אני נותן באמצעות תפילה:

0. "יהי רצון מלפניך ה' אלוקי ואלוקי אבותי שיהא עסק זה לי לרפואה כי רופא חינם אתה (ורפואתך אמת)." 
 1. הבא לחומציות המיטבית
 2. נטרל את כל הרעלים
 3. הינתק מתלות רגשית באבא
  הינתק מתלות רגשית באמא
 4. נקה מרידיאנים
 5. מלא את כל החסרונות הגופניים שלי 
 6. אזן את המערכת ההורמונלית
 7. מלא את הצרכים הנפשיים הבסיסיים שלי
 8. הבא להילה ולצ'קרות המיטביות
 9. הבהר ייעוד
ובסיום: "ברוך רופא חולים". 

עד כאן The MIR Method מתורגם לעברית.

אני אשמח לשמוע את ההשפעה של התהליך עליכם. אני מודה שאני בעצמי עוד לא התחלתי איתו, אני שוקל אם אני רוצה להכניס עוד משהו לסדר היום שלי...  זה נראה קצר באופן מפתיע... מצד שני - יש גם הפתעות בחיים ;-)

יהיה מעניין ואף מועיל לעשות גירסה יהודית לעבודת ה', שלא מתבססת על כל התיאוריות של רפואת המזרח (מרידיאנים,הילות...) אלא על דברים אנושיים ופרקטיים יותר - כמו - הודאה, הכרת הטוב, להיות שמח בחלקי (עד כאן דבר אחד במילים שונות), חסד ונתינה ללא ציפייה לשכר, עין טובה על המציאות, על האחרים ועל עצמי, שיחרור מגאווה וכעסים, שחרור מפחדים - אמונה.
בע"ה...

בהצלחה וכל טוב!
לירן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה